UAH
Компанія «Євротон» прийняла участь у найбільшій Міжнародній Будівельній виставці в Україні - InterBuildExpo-2017: Евротон ТМ: ALL.BIZ: Украина
Premium Business
Отзывов: 0
Евротон ТМ
+38 (0332) 78-34-84
  • Евротон ТМ
  • Новости
  • Компанія «Євротон» прийняла участь у найбільшій Міжнародній Будівельній виставці в Україні - InterBuildExpo-2017

Компанія «Євротон» прийняла участь у найбільшій Міжнародній Будівельній виставці в Україні - InterBuildExpo-2017

06.04.2017

За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з 29 березня до 1 квітня 2017 року відбулась головна будівельна подія року — міжнародна виставка «InterBuildExpo-2017», яка об’єднала близько 600 профільних підприємств та організацій, у тому числі – понад 30 міжнародних.
Для компанії «Євротон» виставка InterBuildExpo-2017 стала успішною подією для досягнення нових бізнес-висот у сфері будівництва.
На виставці відвідувачам були представлені сучасні будівельні матеріали: клінкерна, лицьова, фасонна та рядова цегла ТМ «Євротон».
Провідні менеджери компанії консультували фахівців будівельної галузі та індивідуальних забудовників з питань будівництва з цегли ТМ Євротон. Зацікавленим відвідувачам виставки було презентовано завершені об’єкти з нашої цегли, а також була роздана рекламно-поліграфічна продукція.
В рамках виставки, компанія «Євротон» відзначила 25-ти річчя ГК «Континіум».
Виставковий стенд компанії Євротон привертав увагу потенційних партнерів, архітекторів та кінцевих споживачів. В ході виставки було активно проведено переговори про взаємовигідне співробітництво, а також було укладено вигідні угоди.
Участь у виставці дала можливість закріпити імідж компанії, виявити рівень попиту на цеглу ТМ Євротон для досягнення максимального ефекту на будівельному ринку.

http://www.euroton.com.ua/news/2017/04/03/evroton-interbuildexpo-2017-kyiv/

Новости

LiveInternet

Описание

Евротон ТМ, Украина ALL.BIZ: Украина - Компания. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс., Компанія «Євротон» прийняла участь у найбільшій Міжнародній Будівельній виставці в Україні - InterBuildExpo-2017